Powrót do informacji ogólnych o aktualnościach

DESSO wprowadza usługę „Create your own Airmaster®” Usługa online z czterema milionami wzorów, dzięki której zaprojektujesz własną wykładzinę

10 października 2011

Desso - europejski producent wykładzin - uruchamia nową usługę online, noszącą nazwę "Create your own AirMaster®". Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą stworzyć własny wzór wykładziny Desso AirMaster®. Korzystając z wyjątkowo prostego systemu obsługi, można obejrzeć swój wzór i sprawdzić, jak komponuje się z różnymi typami wnętrz. W ofercie znajdują się ponad 4 miliony wzorów.
Wykładzina Desso AirMaster® została opracowana w specjalny sposób umożliwiający filtrowanie drobinek pyłu z powietrza w pomieszczeniach.

"Usługa "Create Your Own AirMaster®" to kolejny krok w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań z naszej oferty produktów. Użytkownicy mogą nie tylko zaprojektować własny wzór online, ale również zapamiętać go, udostępnić za pośrednictwem portali społecznościowych i oczywiście zamówić próbkę samodzielnie zaprojektowanej płytki dywanowej. Zostanie ona wykonana na zamówienie w naszych zakładach produkcyjnych i dostarczona bezpośrednio do klienta. Można wybierać wśród czterech milionów różnorodnych, wyjątkowych wzorów AirMaster®" - wyjaśnia ideę nowej usługi Dyrektor handlowy Desso, Alexander Collot d'Escury.

Wolność, jakiej jeszcze nie było
Dzięki usłudze "Create Your Own AirMaster®" można dowolnie dopasowywać kolory aż do uzyskania najbardziej pożądanej dla nas kompozycji. Kolory pięciu akcentów liniowych, przebiegających wzdłuż wykładziny, można wybrać z gamy szesnastu oferowanych opcji. Ponadto użytkownik ma do wyboru cztery podstawowe kolory tła, aby odpowiednio podkreślić stworzoną przez siebie kompozycję kolorystyczną. Jak dalej wyjaśnia Dyrektor Collot d'Escury: "Korzystając z wyjątkowo prostego systemu obsługi, można od razu sprawdzić, jak nasz wyjątkowy wzór będzie się prezentował. Można zobaczyć zarówno wygląd pojedynczej płytki dywanowej, jak i calościowy wygląd wykładziny w różnego typu wnętrzach. W ofercie znajduje się ponad 4 miliony wzorów.  To niespotykana wolność w tworzeniu własnej wykładziny AirMaster®".

Desso AirMaster®
Wykładzina Desso AirMaster® została specjalnie opracowana, aby móc filtrować drobinki pyłu z powietrza w pomieszczeniach. Collot d'Escury: "Powszechnie wiadomo, że wykładzina pozytywnie wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniach, zmniejszając koncentrację drobinek pyłu. Dzięki Desso AirMaster® obecność pyłu w pomieszczeniach może być do ośmiu razy niższa, niż w przypadku zastosowania podłóg twardych oraz do czterech razy niższa, niż przy zastosowaniu standardowych wykładzin dywanowych".

Aby skorzystać z aplikacji "Create Your Own AirMaster®", wejdź na stronę www.desso.com lub www.desso-airmaster.com.

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email