Powrót do informacji ogólnych o aktualnościach

DESSO wprowadza aplikację DESSO Dialogue App – Wyszukiwanie idealnej wykładziny przy użyciu iPhone oraz iPad

25 sierpnia 2011

Desso, wiodący europejski producent wykładzin, wprowadza aplikację DESSO Dialogue App.  Nowa aplikacja urządzeń firmy Apple: iPhone oraz  iPad, pozwala wybrać i zamówić spośród 1 000 próbek wykładzin obiektowych, z ponad 60 linii produktów. Ułożone według koloru, aktualne i zawsze w zasięgu ręki. Aplikację można pobrać bezpłatnie w App Store.

Alexander Collot d'Escury, CCO Grupy Desso: "W naszej wizji funkcjonalność oznacza dodawanie wartości do produktów i usług. W tym przypadku wartością dodaną dla naszych klientów jest wygoda. Dzięki aplikacji Desso Dialogue App mogą oni teraz odkrywać nasze liczne produkty podążając wybraną kolorystyką, lub wyszukiwać za pomocą określonych kryteriów oraz zamawiać próbki wykładzin w dowolnym momencie i miejscu, według własnych preferencji. "

'My Samples' - Moje próbki
DESSO Dialogue App zawiera 1000 próbek wykładzin z ponad 60 linii produktów, które mogą być wyświetlane na iPhone i iPad wraz ze specyfikacjami technicznymi. Wybrane próbki mogą być przechowywane w 'My Samples' do późniejszego wykorzystania lub porównania. Desso często wprowadza na rynek nowe produkty  i nowe kolory wykładzin. Są one wyświetlane, gdy aplikacja jest uruchomiona, dając użytkownikom stałe inspiracje nowymi projektami.

Wyszukaj i znajdź
Ta innowacyjna aplikacja jest również wyposażona w zaawansowaną funkcję wyszukiwania. Collot d'Escury: "Jeśli szukasz konkretnego typu wykładziny w naszej obszernej bazie, na przykład takiego z certyfikatem Cradle to Cradle®, aplikacja DESSO Dialogue App będzie w stanie ci pomóc. Wyświetli odpowiadające produkty, informacje o ich dostępności i o kolorystyce. "

Łatwe zamawianie
Aplikacja DESSO Dialogue App wyposażona jest w cyfrowy formularz zamówienia, dzięki któremu użytkownicy mogą wybrać i zamówić wybrane próbki wykładzin w kilku krokach. Collot d'Escury: "Zespołowi programistów Desso zależało na stworzeniu aplikacji, która nie tylko inspiruje, ale także pozwala zaoszczędzić czas. Możliwość zamówienia próbek wykładzin za pomocą telefonu komórkowego jest wynikiem spełnienia tej ambicji."

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zobacz:
http://itunes.apple.com/us/app/desso/id448170716?mt=8

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email