Powrót do informacji ogólnych o aktualnościach

Nagroda ‘CFO Special Achievement Award 2012’ dlaTom’a Francken’a, Dyrektora Finansowego Desso

11 czerwca 2012

Tom Francken, Dyrektor Finansowy Desso od 2007r, otrzymał nagrodę CFO Special Achievement Award 2012 podczas Dnia CFO, organizownaego po raz 11. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest corocznie w imieniu społeczności CFO oraz partnerów Dnia CFO i ekspertów, którzy opracowują długą listę kandydatów, z której wybierani są zwycięzcy.

Lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju
Sędziowie są zdania, że Francken miał specjalny wkład w rozwój strategii Desso i stwierdzili: "Tom Francken jest liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, stwarza warunki dla innowacji i jest ściśle zaangażowany w transformację Desso z producenta sztucznej trawy i wykładzin dywanowych w dostawcę zrównoważonych rozwiązań w zakresie wykładzin i sztucznej trawy."

Wspólny wysiłek
Pozostałymi dwoma laureatami nagrody CFO Special Achievement Award 2012 byli CFO MEDIQ Hans Janssen i Ton van Veen z Jumbo Supermarkets. 

"To bardzo zaszczytna nagroda, z której jestem oczywiście dumny. Jest to także nagroda dla całego zespołu Desso. Tak naprawdę jest to wynik naszego wspólnego wysiłku. Jako firma można działać w strukturze zrównoważonego rozwoju, tylko wtedy jeśli każdy pracuje w tym samym celu. Tak jest w naszym przypadku."

Tom Francken, CFO Desso

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email