Powrót do informacji ogólnych o aktualnościach

DESSO® bierze udział w debacie Gospodarczej w Światowym Forum Ekonomicznym w Chinach we wrześniu.

20 sierpnia 2013

W dniach 11-13 września trzech przedstawicieli kierownictwa firmy Desso weźmie udział w tegorocznym prestiżowym - nazywanym "letnim Davos" - spotkaniu w Dalian (Chiny), zorganizowanym przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF).

Dyrektor generalny Alexander Collot d'Escury, dyrektor zarządzający Roland Jonkhoff oraz regionalny dyrektor zarządzający Andrew Sibley będą uczestniczyć w wydarzeniu jako delegaci i prelegenci.

W spotkaniu zatytułowanym "Realizacja imperatywu innowacyjności" weźmie udział 1500 liderów biznesu, technologii i polityki z 90 krajów, aby omówić możliwości i wyzwania związane z innowacjami.

Światowe Forum Ekonomiczne to niezależna organizacja międzynarodowa, której celem jest poprawa sytuacji na świecie przez zaangażowanie przywódców biznesowych, politycznych i akademickich w pracę na rzecz kształtowania strategii globalnych, regionalnych i branżowych. W tym roku odbędą się dwa wydarzenia - coroczny szczyt w Davos oraz tak zwane "letnie Davos" w Chinach.

Od czasu pierwszej edycji "letniego Davos", Państwo Środka już po raz siódmy zostało gospodarzem forum WEF. W tym roku delegaci omawiać będą korzyści i wyzwania związane z przejściem do modelu gospodarki o obiegu zamkniętym, który wielu ekspertów uważa za bardziej zrównoważony i lepiej dostosowany do wymogów XXI wieku.

Firma Desso, która wciela tę strategię w życie w ramach programu Cradle to Cradle®, weźmie udział w dwóch kluczowych dyskusjach na ten temat, a jedną z nich poprowadzi dyrektor generalny Alexander Collot d'Escury.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.weforum.org/events/annual-meeting-new-champions-2013

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email