Zdrowie i dobre samopoczucie

Często mówimy o wyjściu na łono natury, gdzie można swobodnie odetchnąć świeżym powietrzem.

Health&Wellbeing_Image

Statystycznie jednak większość czasu, bo aż 90%, spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych. Tam do naszego układu oddechowego dostają się niewidoczne gołym okiem cząstki, takie jak drobny pył i lotne związki organiczne pochodzące z farb lub plastiku. Jako firma zadajemy sobie zatem pytania: w jaki sposób nasze wykładziny mogą przysłużyć się użytkownikom? Jak zadbać o ich zdrowie w pomieszczeniach?

Dzięki innowacyjnym filarom - Kreatywności, Funkcjonalności i metodzie Cradle to Cradle® - możemy osiągnąć nasz cel, oferując wykładziny, które pozytywnie wpływają na stan zdrowia i samopoczucie osób przybywających w pomieszczeniach.

Tworzymy wykładziny dywanowe o odpowiednich kolorach, strukturach i wzorach, aby zapewnić klientom dokładnie taką atmosferę, jakiej oczekują: inspirującą lub refleksyjną. Uważamy, że wzornictwo ma ogromny wpływ na samopoczucie, a tym samym na kondycję fizyczną człowieka. Kierując się zasadą funkcjonalności, opracowujemy produkty, które mają wartość praktyczną - na przykład ograniczają ilość drobnego pyłu w powietrzu lub wyciszają niepotrzebny hałas. To tylko niektóre z opracowanych przez nas innowacji. Model Cradle to Cradle® pozwala uzyskać wyższą jakość materiałów i wzornictwa, dzięki czemu nasze produkty są zdrowsze, a łatwe w recyklingu tworzywa nie szkodzą środowisku.

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email