Czy masz w sobie „ducha Desso”?

desso spirit


Czy w przypadku problemu próbujesz znaleźć rozwiązanie, czy też pozostawiasz je komuś na wyższym szczeblu hierarchii?
Jeżeli jesteś dynamiczną osobą ukierunkowaną na rozwiązywanie problemów i gotową, aby przejąć dowodzenie, zapewne Twoje podejście jest zgodne z "duchem Desso". Doceniamy wydajnych pracowników, którzy osiągają dobre wyniki i chcą szybko tworzyć własne rozwiązania. Osoby takie kierują realizacją naszych krótko- i długoterminowych planów we współpracy z innymi ludźmi.

Dobrze jest myśleć w oryginalny sposób, ale jeżeli cel można łatwiej osiągnąć przy użyciu dostępnych informacji, takie podejście jest w wielu przypadkach równie skuteczne. Cenimy ludzi z praktycznym podejściem, którzy nie marnotrawią czasu i szybko znajdują rozwiązania na podstawie rzetelnych informacji.

Czy jesteś osobą kreatywną?  Wszyscy mogą tworzyć nowe idee i nowatorskie rozwiązania. Nie jest to wyłącznie domeną działu badań i rozwoju. Czy jesteś w stanie wykorzystać swoją kreatywność i innowacyjność w pracy oraz dzielić się pomysłami z innymi osobami, opracowując atrakcyjne rozwiązania?

Czy interesuje Cię działalność międzynarodowa?  Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy chcą nam pomóc w rozwoju międzynarodowym na nowych rynkach oraz w utrzymaniu dobrych relacji z klientami w ponad 100 krajach.

Czy jesteś osobą dynamiczną, która zawsze stara się poprawić wyniki swojej pracy?  Jeśli tak, doskonale odnajdziesz się w firmie Desso. Nasza kadra składa się z ambitnych, aktywnych i ukierunkowanych na realizację celów osób, które mają świadomość, że sukces wymaga ciągłego doskonalenia i utrzymywania przewagi konkurencyjnej.

Czy starasz się mieć uczciwe podejście do wszystkich swoich działań?  W firmie Desso uczciwość ma pierwszorzędne znaczenie. Chcemy zdobywać nowe rynki jako solidne przedsiębiorstwo cieszące się zaufaniem klientów, partnerów i udziałowców. Nie wybieramy dróg na skróty. Dokładamy starań, aby opracowywać zdrowe składniki naszych materiałów w zgodzie z kryteriami Cradle to Cradle® i utrzymać reputację odpowiedzialnego pracodawcy w każdym kraju, w którym prowadzimy działalność.

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email