Dlaczego warto wybrać firmę Desso?

Wizja naszego przedsiębiorstwa jest oparta na jednym celu, którym jest dostarczanie pokryć podłogowych zapewniających zdrowie i dobre samopoczucie.

Why Desso


Większość osób spędza 90% czasu w zamkniętych pomieszczeniach, zatem za nasz obowiązek uważamy opracowywanie produktów, które przyczynią się do lepszego samopoczucia w domach i miejscach pracy.

Cel ten realizujemy w oparciu o cztery strategiczne elementy: doskonałość operacyjną, innowacyjność, rozwój działalności (zarówno w nowych regionach, jak i segmentach rynku) oraz sprawną komunikację.

Staramy się rozumieć i uwzględniać wszystkie potrzeby klientów. Naszą misję napędza innowacyjny program oparty na trzech filarach:

1. Kreatywność i projektowanie- dostarczanie doskonałych produktów o doskonałych właściwościach.
2. Funkcjonalność- wprowadzanie funkcji, które wyróżniają produkty na rynku oraz korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie użytkowników.
3. Cradle to Cradle®- wdrożenie nowego modelu biznesowego, który pozwala opracowywać zdrowsze produkty umożliwiające recykling i ponowne wykorzystywanie.

Dzięki takim innowacjom jesteśmy w stanie dostarczać znakomite produkty, zapewnić klientom doskonałą jakość obsługi i wypełniać nasze zobowiązania wobec społeczeństwa i środowiska.

Obecnie mierzymy się z nowymi, pasjonującymi wyzwaniami na dotychczasowych rynkach (komercyjnym, konsumenckim, hotelarskim, okrętowym, lotniczym i sportowym) oraz w nowych segmentach o dużym potencjale (takich jak służba zdrowia i edukacja) i obszarach geograficznych (np. w Ameryce Łacińskiej i Rosji).

Alexander Collot d'Escury (CEO Desso Group)

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email